استخراج مقاله از پایان نامه

تدوین یک مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد، استخراج مقاله از پایان نامه ارشد یا تهیه مقاله یا مقالات از پایان نامه ارشد یا رساله دکتری بسیار برای دانشجویان و پژوهشگران با اهمیت است و یکی از معیارهای مهم برای ارزیابی پایان نامه های دانشجویان توسط اساتید در جلسه دفاعیه، نمره پایان نامه، دو نمره پایان نامه، و یا تسویه حساب دانشگاه ها به شمار می روند و دانشجو باید بتواند مقاله یا مقاله هایی از پایان نامه خود استخراج کند و آنها را در قالب مقاله در مجلات معتبر ISI thomson تامسون، Scopus اسکوپوس، pubmed پابمد، علمی و پژوهشی داخلی و یا کنفرانس و یا همایش های داخلی و بین المللی پذیرش اکسپت Accept گرفته و به چاپ برساند.

بسیاری از دانشگاه ها بخشی از نمره پایان نامه را به پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI، ISC ، اسکوپوس Scopus و پابمد Pubmed و مدلاینmedline و حتی مقالات علمی و پژوهشی داخلی و یا ارائه در کنفرانس های علمی اختصاص داده اند و همچنین جهت ادامه تحصیل در مقطع دکتری، اپلای (Apply) دانشگاه های خارج از کشور اولین سوالی که در مصاحبه یا بررسی پرونده ها مطرح می شود این است که از متقاضی از پایان نامه خود مقاله ای استخراج کرده است یا خیر.

گروه علمی امین آرتیکل این خدمت (استخراج مقاله از پایان نامه ارشد-استخراج مقاله از پایان نامه دکتری-استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد) را به صورت ویژه برای افرادی که پایان نامه خود را به اتمام رسانده و علاقه مند به استخراج مقاله از پایان نامه خود و چاپ آن در مجلات معتبر یا ارائه در کنفرانس های ملی و بین المللی می باشند، ارائه می کند. در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد می توان از پایان نامه حداقل دو مقاله استخراج نمود و در مقاطع تحصیلی دکتری عموما می توان مقالات بیشتری از پایان نامه استخراج نمود.

مراحل استخراج مقاله از پایان نامه, نحوه استخراج مقاله از پایان نامه (چگونگی استخراج مقاله از پایان نامه) بصورت زیر است:

1. مقاله استخراجی دارای ساختاری مشابه پایان نامه است و در این مقاله دانشجو باید بتواند پایان نامه خود را طبق اصول مقاله نویسی در حداکثر 10 تا 15 صفحه خلاصه نماید
2. عنوان مقالات استخراجی نباید یکسان بوده و همچنین با مقالات پیشین تفاوت داشته باشد. با یک جستجوی ساده به فارسی و انگلیسی در گوگل یا گوگل اسکولار (Google Scholar) می توانید از این مورد مطمئن شوید.
3. موضوع مقالات باید بگونه ای طراحی شود که بروز بوده تا شانس پذیرش مقاله در مجلات ISI، مجلات ISC، مجلات اسکوپوس Scopus و یا پابمد pubmed و مدلاین medline (مخصوص دانشجویان و اساتید پزشکی) بالا رود.
4. چکیده پایان نامه بایستی شامل موضوع تحقیق، هدف تحقیق، مراحل انجام کار، نوآوری های مدنظر، نتایج کلیدی مقاله در حدود 100 تا 200 کلمه نوشته شود
5. به نقل و قول از مقاله های دیگر توجه نکنید و به مقالات اصلی جهت ارجاع دهی مراجعه نمایید. برای این کار می توانید از نرم افرار zotero، Endnote و یا سایت https://scholar.google.com/ استفاده نمایید.
6. دانشجویان می توانند قبل از تدوین مقاله مستخرج از پایان نامه با شیوه های نگارش مقالات فارسی از نمونه های مشابه در حیطه تخصصی خود به پایگاه مقالات جهاد دانشگاهی www.sid.ir و یا مجلات الزویر، تیلور، اشپرینگر و … مراجعه نمایند و مقاله خود را در قالب ساختار مورد نظر نگارش نمایند.
7. انتخاب مجله مورد نظر بر اساس اصول انتخاب مجله و سطح بندی مقاله استخراج شده
8. از آنجایی که فرآیند داوری مقالات در مجلات داخلی و یا خارجی در پایگاه های الزویر، اشپرینگر، و …طولانی بوده بهتر است دانشجو با توجه به زمان خود مجله را انتخاب نمایند
9. در مواردی که دانشجو وقت آنچنانی برای پذیرش مقاله خود نداشته باشد، مجلاتی که با اخذ هزینه فرآیند داوری را تسریع می بخشند، می بایست مجله انتخاب شده جزو مجلات معتبر بودهو در لیست سیاه وزارت علوم و دانشگاه آزاد قرار نداشته و همچنین جعلی نباشد (جهت آشنایی با لیست مجلات فاقد اعتبار و مجلات جعلی می توانید به صفحه مورد نظر درAminArticle مراجعه نمایید اینجا).
10. از آنجایی که چاپ مقاله در همایش یا کنفرانس های ملی و بین المللی یکی از شیوه های آسان پذیرش و چاپ مقاله است دانشجویان می توانند با مراجعه با سایت های معتبر معرفی کنفرانس ها مراجعه نمایند.

برای دریافت نمونه مقاله استخراج شده از پایان نامه، توضیحات مربوط به چگونگی استخراج مقاله از پایان نامه یا چگونه از پایان نامه خود مقاله استخراج کنیم، تبدیل مقاله به پایان نامه، نمونه مقاله مستخرج از پایان نامه، تفاوت مقاله و پایان نامه، نمونه مقاله از پایان نامه می توانید با شماره تماس پایگاه تماس حاصل بفرمایید یا ایمیل بزنید.

تعرفه: هزینه استخراج مقاله از پایان نامه با کیفیت مناسب در گروه علمی امین آرتیکل برای هر مقاله فقط 200 هزار تومان خواهد بود (قیمت استخراج مقاله از پایان نامه دویست هزار تومان)

در نهایت گروه AminArticle تضمین می کند که مقاله مستخرج شده قابلیت چاپ در مجلات معتبر ISI و یا ISC را داشته و این خدمت را بصورت ویژه برای متقاضیان به انجام می رساند.

توضیحات استخراج مقاله از پایان نامه:

1. در صورت عدم تحویل سفارش در زمان مورد نظر، کل هزینه دریافتی از متقاضی عودت داده خواهد شد.
2. فایل ترجمه مقالات به همراه فایل اصل مقاله مستخرج شده به متقاضی ارائه خواهد شد
3. ترجمه مقالات توسط اساتید زبان بصورت تخصصی و Native انجام خواهد شد
4. در ترجمه مقالات از اصطلاحات تخصصی مربوط به هر رشته استفاده خواهد شد.
5. با توجه به اینکه امروزه بسیاری از موسسات مقالات دانشجویان را در مجلات فاقد اعتبار یا مجلات جعلی به چاپ می رسانند، گروه علمی Amin Article تضمین می کند مجله ای که مقاله متقاضی در آن پذیرش خواهد شد جزو مجلات جعلی و فاقد اعتبار نباشد.

در حال حاضر استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و دکتری و همچنین پذیرش مقاله ISI، ISC، کنفرانسی، همایشی، مجلات علمی و پژوهشی، ترجمه مقاله برای رشته های علوم انسانی شامل مدیریت (مدیریت صنعتی، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی، مدیریت شهری، مدیریت جهانگردی، مدیریت اجرایی،مدیریت فناوری اطلاعات IT، مدیریت فرهنگی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت تکنولوژی، کارآفرینی، مدیریت رسانه، مدیریت بانکی)، MBA ارشد، حسابداری، علوم اقتصادی، علوم اجتماعي، علوم تربيتي، روان شناسي، مطالعات زنان، زبان و ادبيات فارسي، علوم جغرافيايي، زبان عربي، تربيت بدني و علوم ورزشي، تاريخ، زبان هاي باستاني، زبان شناسي، الهيات و معارف اسلامي، فلسفه، حقوق، اطلاعات و دانش شناسي، زبان انگليسي، علوم سياسي و روابط بين الملل، باستان شناسی، علوم ارتباطات اجتماعي، محيط زيست، مديريت بحران، علوم پایه شامل شيمي، فیزیک، زيست شناسي، آمار، ریاضی، علوم كامپيوتر، تاريخ و فلسفه علم؛ مهندسی شامل مهندسي برق، مهندسی نفت، مهندسي پليمر، مهندسی معماری، مهندسي شيمي، مهندسي صنايع، مديريت در سوانح طبيعي، مهندسي عمران  نقشه برداري، مهندسي عمران، مهندسي مكانيك، مهندسي معدن، مهندسي مواد و متالورژي، نانوفناوري  نانومواد، مهندسی فناوری اطلاعات IT، مهندسی کامپیوتر، مهندسي هوافضا، مهندسي نساجي، بيوتكنولوژي و داروسازي، مهندسي پليمر، مهندسي ابزار دقيق و اتوماسيون در صنايع نفت، مهندسي ايمني و بازرسي فني، شيمي  بهداشت، ايمني و محيط زيست HSE، مهندسي منابع طبيعي، مهندسي كشاورزي، مهندسي منابع طبيعي، برنامه ريزي شهري و مدیریت شهری، مجموعه هنرهاي نمايشي و سينما، هنرهاي ساخت و معماري، طراحي صنعتي؛ مجلات پابمد pubmed و مدلاین medline  و اسکوپوس Scopus برای علوم پایه پزشکی شامل انگل شناسي، فيزيولوژي دامپزشكي، بافت شناسي دامپزشكي، باكتري شناسي دامپزشكي، ايمني شناسي دامپزشكي، بيوشيمي باليني، سم شناسي و …)؛ مجموعه رشته های پزشکی شامل پرستاری، بیماری های داخلی، عصب شناسی، رادیولوژی، هوشبری، رادیولوژی، بیماری های عفونی، اطفال، جراحی، فوریت‌های پزشکی، ارتوپدی، پزشکی اطفال، پزشکی انفورماتیک، انکولوژی (سرطان‌شناسی)،ایمنی‌شناسی و آلرژی، بهداشت عمومی، بیماری‌های اعصاب، بیماری‌های دهان و دندان، بیماری‌های ریوی، بینایی سنجی، پزشکی بیهوشی، فیزیوتراپی، فیزیولوژی، پزشکی، پاتولوژی (آسیب‌شناسی)، طب اورژانس، پزشکی خانواده، پزشکی مولکولی، پزشکی قانونی، پزشکی پوست، تغذیه و رژیم‌درمانی، جراحی عمومی، جراحی کلیه و مجاری ادراری، جراحی مغز و اعصاب، چشم‌پزشکی، خون‌شناسی، داروسازی،دارورسانی، دامپزشکی، دندانپزشکی، روان‌پزشکی، روماتولوژی، زنان و زایمان، ژنتیک، میکروب شناسی، طب سنتی / طب حاشیه،طب فیزیکی و توانبخشی، طب کار / بهداشت حرفه‌ای، پزشکی عفونی، علوم آزمایشگاهی، پزشکی غدد، پزشکی قلب و عروق،پزشکی کلیه و مجاری ادراری، پزشکی گوارش و کبد، پزشکی گوش، حلق و بینی، مامایی، مدارک پزشکی، کالبدشناسی / علوم تشریحی، طب هوانوردی و هوافضا، مدیریت سلامت، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی …)

جهت سفارش پذیرش تضمینی مقاله ISI ، انجام تحلیل آماری پایان نامه، استخراج مقاله از پایان نامه و یا مشاوره میتوانید از طریق ایمیل amin.article@gmail.com و یا با شماره تلفن مندرج در سایت تماس حاصل فرموده یا سفارش خود را در سایت موسسه ثبت نموده تا در اسرع وقت پس از بررسی درخواست شما، با شما تماس حاصل شود

برچسب ها: استخراج مقاله از پایان نامه، پذیرش مقاله، پذیرش مقاله ISC، پذیرش مقاله ISI، چاپ مقاله، چاپ مقاله ISC، چاپ مقاله ISI، مقاله از پایان نامه

برای ثبت سفارش کلیک کنید

ثبت سفارش آنلاین در موسسه امین آرتیکل