ترجمه مقاله ISI

ترجمه تخصصی مقالات ISI (فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی) در پژوهش های علمی از اهمیت زیادی برخوردار است. بسیاری از محققان، دانشجویان کارشناسی ارشد، دانشجویان دکتری و اساتید علاقه زیادی برای انتشار فعالیت های تحقیقاتی خود از جمله پایان نامه، رساله دکتری، طرح های پژوهشی در قالب مقالات  پژوهشی، مقالات ISI ، مقالات ISC، مقالات Scopus  در مجلات معتبر دارند. همچنین بسیاری از افراد که در ابتدای روند پژوهش قرار دارند نیاز به ترجمه مقالات ISI به زبان فارسی دارند.
گروه علمی امین آرتیکل با همکاری با اساتید، مترجمان خبره، متعهد، و متخصص تا به حال بیش از صدها مقاله را ترجمه کرده و در مجلات ISI معتبر به چاپ رسانده است. در دپارتمان ترجمه، این گروه علمی از طریق شبکه ای از مترجمان متخصص، ترجمه مقالات ISI (فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی)، پایان نامه ها، و کتب را از لحاظ با هزینه و زمان مناسب و کیفیت عالی تضمین می نماید.
گام ها و مراحل ترجمه مقالات ISI در گروه علمی امین ارتیکل

طبق تجربیات گروه علمی AminArticle با شبکه ای از مترجمان در سراسر کشور، گام های لازم جهت ترجمه در مقالات ISI، ترجمه پایان نامه ها و کتب به قرار زیر است:

1. ارسال فایل ترجمه از طرف متقاضی و ویرایش آن در صورت لزوم از طرف موسسه: در این مرحله فایل مورد نظر از طرف متقاضی ارسال شده و توسط اساتید همکار مورد بازبینی قرار می گیرد. در صورتی که نیاز به اصلاحات باشد، با هماهنگی متقاضی این کار صورت خواهد گرفت.
2. ارسال فایل به مترجم: از آنجایی که گروه علمی امین آرتیکل با شبکه ای از مترجمین در ارتباط است، فایل ترجمه بر اساس رشته متقاضی به مترجمینی که در آن حوزه متخصص بوده و دوره های آموزشی برای ترجمه را گذرانده باشند، ارسال خواهد شد.
3. بازبینی فایل ترجمه شده: در این مرحله مقاله ترجمه شده توسط مترجم، برای سایر مترجم ها نیز ارسال شده و فایل ترجمه شده مورد بازبینی و بررسی مجدد قرار می گیرد.
4. بررسی علمی فایل ترجمه شده: در این مرحله فایل بازبینی شده برای یکی از اساتید همکار که هم رشته با متقاضی باشند، ارسال شده و فایل از لحاظ ساختار علمی و اصطلاحات تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد.
5. ارسال فایل نهایی به متقاضی: در این مرحله فایل ترجمه شده بر اساس زمان مورد توافق به متقاضی ارسال خواهد شد. در این مرحله اگر اصلاحاتی توسط متقاضی یا استاد درخواست شود، این اصلاحات به مترجم اطلاع داده شده و اصلاحات مجددا مورد بررسی قرار خواهد گرفت و انجام خواهد شد.
ترجمه مقاله ISIرشته‌های پوشش دهنده گروه علمی AminArticle
بخش ترجمه گروه علمی امین ارتیکل به دلیل داشتن شبکه ای مترجمین سراسر کشور و متخصص در رشته های مختلف دانشگاهی، آماده ارائه خدمات ترجمه (فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی) با کیفیت بالا و هزینه مناسب مقالات ISI در رشته های مختلف علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه و پرشکی  است.

برای ثبت سفارش ترجمه مقاله ISI کلیک کنید