قیمت نوشتن مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه وابسته به کیفیت پایان نامه و به روز بودن موضوع پایان نامه و تعداد متغیرهای بررسی شده در پایان نامه دارد و پس از آن می توان تعیین نمود که از یک پایان نامه چه تعداد مقاله می توان استخراج نمود. استاد مجرب و با تجربه همکار موسسه امین آرتیکل با تجربه بالا در زمینه نوشتن مقاله از پایان نامه، چاپ مقاله از پایان نامه در مجلات معتبر بین المللی و معتبر مانند ژورنال های ISI, ISC, Scopus, PubMed, Medline پس از مشاهده پایان نامه می توانند در رابطه با استخراج مقاله از پایان نامه، استخراج مقاله از رساله دکتری، نوشتن مقاله از پایان نامه های پزشکی، دندانپزشکی و همچنین تعداد مقاله از پایان نامه مشاوره دقیقی ارائه نمایند. با پایگاه امین آرتیکل در بخش قیمت نوشتن مقاله از پایان نامه همراه هستید.

قیمت نوشتن مقاله از پایان نامه

در این بخش می خواهیم ابتدا عناوین مرتبط با پایان نامه و مقاله و سپس هدف از استخراج مقاله از پایان نامه را تشریح نماییم. دانشجویان، فارغ التحصیلان و اساتید کاملا مطلع هستند که بر اساس آیین نامه های وزات بهداشت و علوم پزشکی و وزارت علوم و دانشگاه آزاد، انتخاب موضوع پایان نامه، تصویب پروپوزال و نگارش پایان نامه در چه ترمی از دوره تحصیلی شروع می شود. دانشجویان کارشناسی ارشد معمولا از ترم سوم شروع به انتخاب موضوع پایان نامه و نوشتن پرپوزال و پایان نامه می شوند و در دوره نوشتن پایان نامه اقدام به مرور ادبیات تحقیق، گردآوری اطلاعات، داده ها، تحلیل داده ها و نتایج تحقیق می شود. در دوره دکتری تخصصی و پزشکی تخصصی نوشتن پروپوزال و رساله دکتری کمی مشکل تر است. برای دوره دکتری نوشتن پروپوزال و دفاع از آن معمولا پس از آزمون جامع صورت می گیرد. انتخاب موضوع رساله دکتری بر اساس مرزهای علم صورت می گیرد و دانشجوی دکتری تخصص باید قادر باشد نتایج و دستاوردهای تحقیق خود را در ژورنال های معتبر خارجی ارائه نماید و بتواند از آن دفاع کند. برای انجام این کار دانشجوی دکتری اقدام به نوشتن مقاله از پایان نامه می نماید. سوالی که در ابن بخش پیش می آید این است که آیا این پایان نامه قابلیت تبدیل به مقاله را دارد؟ آیا می توان این پایان نامه یا رساله را به مقاله تبدیل نمود؟ چه تعداد مقاله از پایان نامه می توان استخراج نمود؟ دانشجو چه تعداد مقاله از پایان نامه نیاز دارد؟ برای دانشجویانی که به دلایلی از قبیل عدم وقت کافی جهت استخراج مقاله و یا توانایی کافی برای استخراج مقاله و یا خواهان دریافت مشاوره های لازم برای استخراج مقاله از پایان نامه دارند، کافی است از طریق ایمیل و یا ثبت سفارش در پایگاه امین آرتیکل با اساتید همکار استخراج مقاله پایگاه امین آرتیکل در ارتباط باشند. باعث افتخار پایگاه امین آرتیکل است که خدمت استخراج مقاله از پایان نامه ارشد، استخراج مقاله از رساله دکتری و استخراج مقاله از پایان نامه های علوم پزشکی را با بالاترین کیفیت و با کمترین هزینه استخراج مقاله از پایان نامه در بازه زمانی کوتاه ارائه می کند. کارشناسان متخصص پایگاه امین آرتیکل همواره آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه و پذیرش اکسپت و چاپ مقاله از پایان نامه به متقاضیان عزیز می باشند.

چگونه پایان نامه را تبدیل به مقاله کنیم؟

استخراج مقاله از پایان نامه نیازمند دانش و مهارت کافی است و برای اینکه مقاله خوبی از پایان نامه استخراج شود باید موارد و نکات عمده ای را مدنظر قرار داد. تبدیل پایان نامه به مقاله در نظر برخی از دانشجویان یک کپی پیست ساده از بخش ها و فصول پایان نامه است اما این نظر اشتباه هست چرا که پس از ارسال و submit مقاله استخراج شده مقاله ریجکت می شود و سردبیر دقیقا به این مورد اشاره می کند که مقاله ارسال شده پایان نامه وار نوشته شده است. بنابراین برای تبدیل پایان نامه به مقاله، مطالب مقاله باید به دقت در کنار هم توسط یک استاد ماهر درکنار هم قرار بگیرند.

برخی دیگر از دانشجویان نیز بر این باورند که استخراج مقاله از پایان نامه به معنی فشرده سازی و خلاصه نویسی پایان نامه از 120 صفحه به یک مقاله 15 صفحه ای است. در صورتی که پس از ارسال مقاله به ژورنال مورد نظر استاد راهنما، متوجه اشتباه رخ داده می شود و زمان دانشجو در این صورت به هدر می رود.

بنابراین میتوان نتیجه گرفت که استخراج مقاله از پایان نامه به آن اندازه که به نظر می رسد راحت و آسان نیست و باید این کار توسط یک خبره استخراج کننده مقاله از پایان نامه که خود چندین مقاله معتبر در ژورنال های ISI به چاپ رسانده باشد، و دارای مهارت کافی باشد انجام شود که خوشبختانه اساتید همکار پایگاه امین آرتیکل دارای این مهارت و الزامات هستند و قبول مسئولیت می کنند.

سوالی که در این قسمت برای محققین ممکن است پیش بیاید هزینه انجام فعالیت استخراج مقاله است.

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج استخراج مقاله از پایان نامه وابسته به محتوای پایان نامه و به روز بودن موضوعو کیفیت پایان نامه و تعداد متغیرهای بررسی شده و نتیجه گیری در پایان نامه دارد و پس از آن می توان تعیین نمود که از یک پایان نامه چه تعداد مقاله می توان استخراج نمود. اساتید همکار پایگاه امین آرتیکل با داشتن چندین مقاله ISI و مهارت در زمینه تهیه مقاله از پایان نامه، پایان نامه و رساله دانشجو را مورد بررسی و تحلیل قرار داده و سپس به سوالات استخراج مقاله و تعداد مقاله ممکن برای استخراج و قیمت استخراج مقاله را پاسخ می دهند. و با سرعت و دقت و کیفیت و تعهد بالا، در طی کمتر از 3 روز و با کمترین قیمت، مقاله را از پایان نامه استخراج می کنند. هزینه استخراج مقاله از پایان نامه 180 هزار تومان به ازای هر مقاله می باشد.

آموزش استخراج مقاله از پایان نامه

نمونه استخراج مقاله از پایان نامه

برای ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه و پذیرش و چاپ مقاله در ژورنال های معتبر می توانید با شماره واتس اپ از قسمت ثبت سفارش در ساعات اداری با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل amin.article@gmail.com یا از طریق لینک زیر سفارش خود را ثبت نمایید تا کارشناسان موسسه با شما تماس بگیرند و مشاوره های لازم را برای شما ارائه نمایند

ثبت سفارش آنلاین در موسسه امین آرتیکل

فروم پرسش و پاسخ مقالات و مجلات