پذیرش و چاپ مقاله اسکوپوس Scopus

پذیرش اکسپت فوری تضمینی مقاله اسکوپوس (اکسپت مقاله Scopus-چاپ مقاله اسکوپوس در سامانه SJR و سایمگو Scimagojr) در مجلات اسکوپوس Q1، Q2، Q3،Q4 و ژورنال های معتبر Scopus با نمیه Q1 و Q2 وزارت علوم-مجلات Scopus دانشگاه آزاد اسلامی و مجلات اسکوپوس وزارت بهداشت و علوم پزشکی در کوتاه ترین زمان ممکن (پذیرش مقاله Scopus و چاپ مقاله اسکوپوس)، ثبت مقاله Scopus، چاپ مقاله اسکوپوس فوری و تضمینی، چاپ مقاله اسکوپوس در کمترین زمان ممکن، چاپ فوری مقاله اسکوپوس، تشریح کامل مراحل چاپ مقاله Scopus در ژورنال های معتبر، چاپ ارزان مقاله اسکوپوس کیو 1 ، اسکوپوس کیو 2، اسکوپوس کیو 3، اسکوپوس کیو 4، چاپ مقاله Scopus برای رشته های علوم پزشکی، چاپ مقاله Scopus برای رشته های علوم پایه پزشکی، پذیرش مقاله scopus دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد، پذیرش مقاله scopus دفاع و تسویه حساب دکتری، پذیرش مقاله scopus مصاحبه دکتری، چاپ مقاله scopus دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد، چاپ مقاله scopus برای دفاع دکتری،چاپ مقاله scopus برای دفاع پایان نامه ارشد.

مجلات نمایه شده در اسکوپوس (scopus) مجلاتی هستند که تقریبا تمامی حیطه های علوم زیستی، علوم مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، علوم پزشکی، فیزیک و شیمی را در بر می گیرد و در مقایسه با پایگاه Web of science مربوط به موسسه ISI Thomson حدود 20 درصد پوشش بیشتری از ژورنال ها را داشته است. پایگاه Scopus یکی از محیط های جستجو برای مقالات و ژورنال های در حوزه های مختلف است که توسط پایگاه علمی الزویر (Elsevier) تهیه شده است. این پایگاه مجلات را به 4 دسته Q1، Q2، Q3،Q4 تقسیم بندی کرده و علامت Q نشاندهنده کیفیت ژورنال به شمار می رود. همچنین برای هر مولف یک کد شناسایی یا پروفایل نیز ارائه می کند که کد جهانی آن مولف به شمار می رود. در حال حاضر پایگاه اطلاعاتی اسکوپوس Scopus بیش از 25 میلیون مقاله و سند را در خود جای داده است.

در حال حاضر، وزارت علوم سه دسته از ژورنال ها به عنوان نشریات معتبر معرفی کرده است با اینکه بسیاری از ایندکس های دیگر را نیز به عنوان ایندکس های معتبر به شمار آورده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت وزارت علوم نشریات معتبر مراجعه نمایید. این سه دسته عبارتند از نشریات داخلی علمی و پژوهشی، نشریات معتبر ISI که همان JCR و یا WOS و دارای ضریب تاثیر هستند. دسته سوم ژورنال هایScopus هستند. این ژورنال ها از این نظر برای وزرات علوم مهم هستند چرا که رتبه علمی کشور و یا رشد آن بر اساس گزارشات مربوط به Scopus سنجیده می شوند.

ثبت سفارش پذیرش مقاله اسکوپوس SCOPUS از طریق واتس اپ

بطور کلی مجلات اسکوپوس Scopus برای دانشجویان و محققان تمامی رشته ها مناسب است که تمایل به اکسپت، پذیرش، چاپ مقالات خود در نشریات Scopus با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها داشته باشند. دانشجویانی که تمایل به Apply اپلای در دانشگاه های معتبر خارج از کشور و یا مصاحبه دکتری دارند چاپ در مجلات اسکوپوس Scopus بسیار مناسب است. دانشجویانی که تمایل به دفاع از پایان نامه خود دارند، با پذیرش و چاپ در ژورنال های اسکوپوس Scopus ، 1 الی 1.5 نمره از پایان نامه را براحتی میتوانند اخذ نمایند. با توجه با اینکه اساتید همکار متخصص و باتجربه گروه علمی امین آرتیکل، اطلاعات ارزشمند و دقیق و مناسبی از زمانبندی داوری، پذیرش و انتشار مقالات در ژورنال های نمایه شده در Scopus را دارند می توانند به محققان کمک شایانی در هماهنگی نوع مجله اسکوپوس، زمان و پذیرش مقاله در مجله پابمد، هزینه پذیرش مقاله در مجلات اسکوپوس Scopus، چاپ فوری و تضمینی مقاله در مجلات Scopus و غیره نمایند.

خدمات موسسه امین آرتیکل در زمینه مقالات، ژورنال ها و مجلات گروه اسکوپوس Scopus برای محققان، دانشجویان و موراد زیر را شامل می شود که متقاضیان عزیز می توانند از هر یک از خدمات بصورت جداگانه یا مجموعه ای از آنها و یا بصورت کلی سفارش دهند:

1. استخراج مقاله از پایان نامه جهت پذیرش و چاپ نهایی در ژورنال های  Scopus دارای Q1  تا Q4
2. ترجمه تخصصی و Native مقاله جهت چاپ در مجله های اسکوپوس Q1 Q2 Q3 Q4
3. ویرایش، Edit علمی و تخصصی و گرامری مقاله قبل از ارسال مقاله به ژورنالهای نمایه شده در پایگاه Scopus
4. انتخاب مجله تخصصی اسکوپوس به توجه به رشته متقاضی و مورد قبول وزارت علوم، دانشگاه آزاد، پیام نور، وزارت بهداشت
5. قالب گذاری مقاله در مجلات نمایه شده در ژورنال های گروه اسکوپوس وابسته به Elsevier
6. ثابمیت مقاله به مجلات گروه Scopus
7. انجام کلیه مکاتبات لازم بر اساس که منجر به پذیرش سریع مقاله در مجلات و ژورنال های پایگاه Scopus وزارت علوم خواهد شد
8. پیگیری چاپ فوری مقاله اسکوپوس، چاپ تضمینی مقاله از مجله Scopus دارای Q های معتبر و قابل استعلام از وزارت علوم، وزارت بهداشت، سامانه منبع یاب وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد نظر در سریعترین زمان ممکن


فهرست نشریات و مجلات معتبر اسکوپوس Scopus وزارت علوم (سال 2014)

جهت دريافت فهرست نشريات Scopus 2016 و Scopus 2017 و Scopus 2020 لينك زير مراجعه نماييد. همچنین قبل از استفاده ازاين فهرست به آخرین لیست سیاه نشريات نامعتبر وزارت علوم (اینجا) و علوم پزشکی (اینجا) توجه فرماييد. جدید ترین لیست ژورنال های اسکوپوس در سامانه الزویر و SJR
https://www.elsevier.com/solutions/scopus/content

همچنین می توانید به وبسایت وزارت علوم مراجعه نمایید (اینجا)


برای مشاوره در ارتباط با ژورنال ها، مجلات پایگاه اسکوپوس Scopus و نحوه ترجمه، پذیرش، اکسپت،  چاپ از این مجلات با ما به آدرس aminarticle@gmail.com مکاتبه کنید یا از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشند و یا روی ثبت سفارش کلیک کنید.

ارتباط با ما از طریق واتس اپ

برای ارتباط با ما از طریق واتس اپ شماره 09120157897 کلیک نمایید

برای ثبت سفارش کلیک کنید