مشابه یاب تقلب یاب مقالات ISI

پایگاه امین ارتیکل افتخار دارد جهت اشاعه فرهنگ و کمپین “نه به سرقت علمی“، خدمتی نوین را به محققین کشور عزیزمان معرفی و ارائه نماید.
همانطور که می دانید اخیرا بحث سرقت علمی محققین بازتاب گسترده ای در جهان داشته است و مجلات ISI در زمان ثابمیت مقاله، داوری بخشی از مقاله که توسط محقق کپی شده است را مورد بررسی قرار می دهند این عنوان در دنیا تحت عنوان plagiarism تقلب مطرح گردیده است.

یکی از روش‌های مهم برای جلوگیری از ارتکاب تقلب علمی و همچنین تشخیص آن، مشابه ‌یابی متن مقاله علمی پژوهشی، مقاله ISI است که با استفاده از توانمندی ها و قابلیت های موتورهای جستجوگر انجام می‌شود. استفاده از انواع نرم‌ افزارهای مشابهت‌یاب plagiarism check متنی که با نام نرم‌افزارهای کشف تقلب یا سرقت علمی از آن‌ یاد می‌شود، در بین محققین جهان امری متداول و فراگیر است. نمونه‌های مختلفی از نرم‌افزارهای مشابهت‌یاب متون را می‌تونید در صفحۀ «مربوطه» مشاهده بفرمایید.
اساتید و محققین برای بررسی اینکه چند درصد از مقاله کپی برداری شده از سایر مقالات است می توانند درخواست خود را به پایگاه امین ارتیکل ارائه کنند و سپس این پایگاه با استفاده ار نرم افزار پیشرفته که به صورت خودکار کلیه متن مقاله را مورد انالیز و تجزیه و تحلیل قرار داده  و میزان کپی برداری را نشان داده و سپس در گزارش نهایی خود اشاره می کند که هر بخشی از کدام منبع کپی برداری شده است. فایل خروجی در دو بخش PDF و HTML به متفاضیان ارایه خواهد شد.

بخشی از ویژگی‌های خروجی نرم افزار عبارتند از:
نمایش درصد مشابهت متن ارسالی متقاضیان با کل مقالات موجود در موتورهای جستجو و پایگاه های علمی از قبیل Science direct الزویر، Springer، Taylor and Fransis و ….
نمایش درصد مشابهت تفکیکی متن ارسالی متقاضیان با کل مقالات موجود در موتورهای جستجو و پایگاه های علمی
نمایش محل دقیق مشابهت متن ارسالی با محتوای هر یک از مقالات و نوشته های موجود در کل مقالات موجود در موتورهای جستجو و پایگاه های علمی
ارایه متون مشکوک و مشابه با استفاده از رنگی‌سازی و هایلایت متون
ارایه گزارش‌گیری از مشابهت یابی به صورت PDF و HTML به منظور مستندسازی؛
افزایش دقت مشابهت با نادیده گرفتن نقل قول‌ها، جداول و ..

این خدمت نوین پایگاه امین ارتیکل می‌تواند به عنوان حلقه‌ای که تا کنون برای پژوهشگران کشور مفقود بوده برای تولید علم بکار گرفته شود که کمک شایانی به سلامتی در تولید علم می نماید. این خدمت پیشرفته و نوین با امکان جلوگیری از ارتکاب انواع تقلب ‌های علمی از قبیل کپی ‌برداری متنی، کشف متون مشکوک به سرقت علمی تلاشی مؤثر در راستای تضمین سلامت متون علمی برای اساتید، دانشجویان، محققین به شمار رود.

هزینه هر بار گزارش مشابهت علمی، تقلب علمی برابر بیست هزار تومان

اگر تمایل به استفاده از خدمت گزارش تقلب مقالات علمی ISI دارید، کافی است سفارش خود را ثبت نمایید یا با شماره موسسه در ساعات اداری تماس بگیرید و یا با ایمیل amin.article@gmail.com در ارتباط باشید

ثبت سفارش آنلاین در موسسه امین آرتیکل