جزییات امتحان مکالمه speaking آیلتس IELTS

آزمون مکالمه IELTS آیلتس توانایی های مکالمه اسپیکینگ Speaking متقاضی میزان ظرفیت او را مورد ارزیابی قرار می دهد. برای این امر متقاضی باید برای به موارد زیر برای آزمون مکالمه Speaking آیلتس IELTS توجه نماید.

اطلاعات را به سرعت درونی کنید؛
جواب های گیرا و از لحاظ گرامری صحیح، و دارای ساخت بسازید؛
از تجربیات شخصی و دانش واقعیت گرایانه الهام بگیرید؛ و
جواب های خود را با تلفظ سلیس و درست منتقل کنید.
ارزیابی در قرارهای مصاحبه ای رو در رو انجام می شود و ۱۱ تا ۱۴ دقیقه طول می کشد تا کامل بشود‌.
اجازه ی امتحان اسپیکینگ Speaking آیلتس برای ساختن اصطلاحات و جواب های بدون فیلتر، آن را به طور همزمان به راحت ترین و سخت ترین محتوای امتحان تبدیل می کند‌. راحت است چون لازم نیست که شما خیلی طولانی فکر کنید و نقاط قوت و ضعف جواب خود را کنکاش کنید. دقیقاً به دلیل واقعیت قبلی سخت است. شما امتیاز آمادگی‌ را ندارید. شما باید سریع فکر کنید و جواب های خود را فوری منتقل کنید‌. تمام امتحان که تداعی کننده ی مصاحبه است، ضبط می شود.
محتوای امتحان اسپیکینگ مکالمه IELTS
امتحان اسپیکینگ هم مانند ارزیابی لیسنینگ Listening مشابه امتحان آکادمیک آیلتس و امتحان آموزش عمومی آیلتس است. ارزیابی سه قسمت، تمرین های زیر را ترسیم می کنند.
انجام تمرین قسمت ۱ تقریباً پنج دقیقه وقت می برد. شامل معرفی بین شما و آزمون گیرنده است که شخص مصاحبه کننده سوالاتی درباره ی موضوعاتی آشنا مانند خوانواده، زمینه، و علایقتان از شما می پرسد.
تمرین قسمت ۲ تقریباً چهار تا پنج دقیقه طول می کشد تا انجام شود. ممتحن یک کارت به شما می دهد که شامل موضوعی است که به شما گفته می شود تا آن را مورد بحث قرار می دهید. یک دقیقه به شرکت کنندگان داده می شود تا جواب خود را آماده کنند و دو دقیقه وقت دارند تا صحبت خود را منتقل کنند. شخص مصاحبه کننده بعد از جمله ی شما چند سوال درباره ی آن موضوع می‌ پرسد.
انجام قسمت ۳ تقریباً چهار تا پنج دقیقه وقت می برد. مشابه ادامه ی قسمت قبلی است. آزمون به شما اجازه می دهد تا دیدگاه های خود را مورد بحث قرار دهید و مفاهیم و مسائل مرتبط را بررسی کنید.
موقعی که به قسمت امتحان اسپیکینگ آیلتس IELTS می رسید اجازه ندهید تا خستگی وابسته به دانش جلوی شما را بگیرد.

چگونه از خدمات پایگاه امین آرتیکل استفاده کنم؟

برای استفاده از خدمت پایگاه امین آرتیکل برای مشاوره اپلای Apply کافی است از طریق ایمیل amin.article@gmail.com و یا شماره تماس و یا ثبت سفارش در سایت اقدام فرمایید. در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان پایگاه با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را ارایه خواهند کرد.

لینک‌های مفید و مرتبط دیگر را مطالعه کنید.
آیلتس جنرال چیست؟
آموزش مقاله نویسی
وبسایت های آمادگی آزمون آیلتس
سیستم نمره دهی زبان در دانشگاه های اروپا

ثبت سفارش آنلاین در موسسه امین آرتیکل

فروم پرسش و پاسخ مقالات و مجلات

ارتباط با پشتیبانی
ارتباط از طریق واتس اپ