ترجمه کتاب تخصصی

کتاب های تخصصی معمولا از مفاهیم تخصصی و طولانی تشکیل شده است و معمولا دغدغه نویسندگان کتاب های تخصصی این است که این مفاهیم با جزییات تمام و کمال به خواننده انتقال یابد و بنابراین ترجمه تخصصی این کتاب ها از اهمیت و سطح بالایی برخوردار است. با اطمینان بالا می توان بیان نمود که حتی مترجمینی که دارای تخصصی زیادی در ترجمه متن های کوتاه دارند نیز از توانایی بالایی در ترجمه تخصصی کتاب ندارند. ترجمه تخصصی کتاب علاوه بر توانایی های فن ترجمه نیاز به دانش در زمینه کتاب تخصصی و تجربه کتاب های آن زمینه تخصصی دارد. از نکاتی که باید در ترجمه کتاب تخصصی رعایت شود عبارتند از انتقال رسا و گویای مطالب و مفاهیم نوشته های نویسنده، حفظ ظرافت های متن کتاب، حفظ به هم پیوستگی متون کتاب تخصصی در ترجمه.

نگرانی های مشتریانی که درخواست ترجمه کتاب می کنند عبارتند از:

سابقه طولانی مدت سایت ترجمه تخصصی امین آرتیکل در ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی و ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی، و انجام سفارش ترجمه کتاب نشان می دهد که این موسسه با طیف متنوعی از اساتید و دانشجویانی که سفارش ترجمه کتاب داشته اند مواجه بوده است. در طی این سال ها و تجربه با انواع نگرانی ها و نیازمندی های مشتریان آشنا شده و برای هر یک از این نوع نگرانی ها راه حل هایی ارایه کرده ایم تا رضایت مشتری که در سرلوحه کار ما قرار دارد و همچنین رضایت مترجمین همکار موسسه را جلب کنیم.

ترجمه کتاب

دریافت نمونه کار ترجمه کتاب

سفارش های مربوط به ترجمه تخصصی کتاب، معمولا دارای حجم زیادی هستند و از حساسیت زیادی برخوردار برای دانشجویان و اساتید برخوردار هستند. به همین ترتیب اغلب اساتید و دانشجویانی که درخواست ترجمه کتاب دارند تمایل دارند بخشی از کتاب توسط مترجم ترجمه شده تا از توانایی مترجم و کیفیت ترجمه اطمینان حاصل نمایند. این امکان در دپارتمان ترجمه کتاب AminArticle برای اساتید و دانشجویان فرام است. شما می توانید زمان درخواست ترجمه کتاب، سفارش ترجمه کتاب این مورد را از موسسه بخواهید و پس از دریافت نمونه های ترجمه کتاب و در صورت رضایت شما، کار ترجمه کتاب شروع شود.

کسب اطمینان از پیشرفت کار ترجمه کتاب

تمامی سفارش ترجمه کتاب در امین آرتیکل، به صورت فاز به فاز (فصل به فصل کتاب) تحویل داده خواهند شد. این امر برای ترجمه های کتاب تخصصی و ترجمه مقالات و پایان نامه ها نیز انجام می شود. به همین ترتیب، مترجمین همکار ترجمه کتاب موسسه امین آرتیکل، سفارشات را در بخش های جداگانه به متقاضی سفارش ترجمه کتاب ایمیل خواهد و تا دریافت نظرات این فصل از کتاب، ترجمه فصل دیگر کتاب شروع نخواهد شد.
بر این اساس، مترجمان ترجمیک، سفارش را در بخش‌های جداگانه برای مشتریان محترم در سایت قرار داده و نظرات آن‌ها را دریافت می‌کنند. موسسه امین آرتیکل با داشتن تیمی از دانشجویان دانشگاه های معتبر تهران، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه علامه، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علم و صنعت ایران و سایر دانشگاه های معتبر سعی در کسب رضایت متقاضیان ترجمه کتاب تخصصی دارد.

مدت زمان تحویل ترجمه کتاب

تعداد کلمات کتاب ها برای ترجمه معمولا بین 50 تا 100 هزار کلمه است، و ترجمه آن توسط تنها یک مترجم زمان زیادی را می طلبد و در برخی از موارد برای دانشجویان و اساتیدی که درخواست ترجمه کتاب دارند، مطلوب نیست. در ترجمه هایی که معمولا زیر 10 هزار کلمه دارند (مقالات ISI) پیشنهاد امین آرتیکل سرعت و کیفیت در ترجمه ها است اما برای کتاب پیشنهاد Aminrticle سپردن ترجمه به به بیش از یک مترجم است تا سرعت بیشتر کار ترجمه کتاب حاصل شود و همچنین هزینه کمتری به متقاضی تحمیل می شود و در انتها تیم ویراستاری دپارتمان ترجمه کار مترجمان را یک دست خواهد کرد.

هزینه ترجمه کتاب

دپارتمان ترجمه کتاب از به روزترین سیستم های قیمت گذاری ترجمه کتاب بهره می برد و هزینه های اضافی و غیرضروری ترجمه کتاب را حذف می کند تا بتواند مناسبترین هزینه ها را در ترجمه کتاب پیشنهاد نماید. بدین ترتیب موسسه امین آرتیکل توانسته است با مدیریت قیمت ترجمه کتاب و هزینه ها، در کسب رضایت متقاضیان ترجمه کتاب گام بردارد.

نیازمندی‌های خاص ناشران و موسسات نشر کتاب در ترجمه کتاب

ناشران و موسسات چاپ کتاب، از دیگر مشتریان و سفارش دهندگان ترجمه کتاب هستند. گروه امین آرتیکل در طی مدتی که با ناشران متخلف در ترجمه و چاپ کتاب همکاری داشته اند برای این دسته از مشتریان خدمات ویژه ای از قبیل عقد قرارداد رسمی، تخفیف های همکاری بلند مدت، پشتیبانی از ترجمه کتاب، شرایط پرداخت قیمت ترجمه کتاب را ارایه می کند.

همکاری با اساتید دانشگاه در ترجمه کتاب تخصصی

ترجمه یکی از مسیرهای ارتباطی بین محققان و انتقال دانش و تجربه در جوامع علمی به شمار می رود و اساتید دانشگاه ها در راس این انتقال دانش و تجربه هستند زیرا با نیاز جامعه و حیطه های تخصصی علوم آگاهی دارند. گروه امین آرتیکل تمایل زیادی به همکاری با اساتید دانشگاه ها در ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی، ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی دارد و متناسب با شرایط خاص اساتید قادر به ارایه خدمات ترجمه کتاب و مقالات و پاسخ مناسب به سفارشات متعدد اساتید دارد.

ترجمه کتاب در امین آرتیکل

سایت ترجمه تخصصی کتاب aminarticle.com بر اساس تجربه های زیادی که در زمینه ترجمه، چاپ کتاب، ترجمه فوری و تضمینی کتاب، ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی، ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب با قیمت و هزینه مناسب ترجمه کتاب با بالاترین کیفیت ممکن و انتخابی توسط متقاضیان محترم دارد، با همکاری تیم تخصصی از مترجمین در زمینه ترجمه کتاب تخصصی از پشروان در این امر به شمار می رود. کافی است در صورت تمایل با کارشناسان بخش ترجمه تخصصی امین آرتیکل تماس بگیرد و یا سفارش خود را برای ترجمه کتاب ثبت نمایید

لینک‌های مفید و مرتبط دیگر را مطالعه کنید.
ترجمه مقاله ISI
چاپ فوری و تضمینی کتاب
چاپ کتاب از پایان نامه
انجام فرمت بندی مقاله ISI و اسکوپوس

ارتباط با ما از طریق واتس اپ

ثبت سفارش آنلاین در موسسه امین آرتیکل

فروم پرسش و پاسخ مقالات و مجلات