تحصیل ارشد مجدد برای فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد

تحصیل ارشد مجدد برای فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد

اکثر فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد و فوق لیسانس گمان می‌کنند که تنها راه برای مهاجرت تحصیلی آن‌ها از طریق تحصیل در مقطع دکتری است و به دلیل دشواری در اخذ پذیرش آن، دلسرد می‌شوند. بهتر است بدانید که شما همواره می‌توانید مجددا برای تحصیل در مقطع ارشد اقدام کنید. در واقع ارشد مجدد (Second Master) رویه نسبتا رایجی است و بسیاری از افراد برای ارتقا رزومه و یا تکمیل مهارت‌های شغلی خود به آن رو می‌آورند. اما چه دلایلی مطالعه ارشد مجدد را مطلوب می‌سازد؟
1-مدت زمان تحصیل در این رشته‌ها کوتاه و حدودا 2 سال است.
2-برخلاف مقطع دکتری، برای پذیرش در مقطع ارشد شما نیاز به دارا بودن رزومه تحقیقاتی عالی نیستید.
3-می‌توانید در ارشدهای آموزشی و بدون پایان‌نامه (Master non-Thesis) شرکت کنید.
4- ارشد مجدد می‌تواند مهارت‌ها و دانش میان رشته‌ای شما را تقویت کرده و برای موقعیت‌های شغلی که نیازمند چنین توانایی‌هایی هستند، آماده سازد.
5-برای افرادی که علاقه‌مند به مطالعه عمیق و تخصصی در یک حوزه در سطح دکتری نیستند، فرصت پژوهشی مناسبی فراهم می‌سازد تا از طریق انتخاب دوره‌های همراه با پایان‌نامه (Master by Thesis)، در حوزه‌های تحقیقاتی آن رشته نیز دانشی کافی کسب کنند.
6-تحصیل کارشناسی ارشد در برخی از رشته‌ها همچون مدیریت، حسابداری و … همراه با امکان شرکت در دوره‌های کوآپ و کارآموزی است که جذب افراد را در محیط کار بسیار ساده می‌سازد.
7-شانس پذیرش شما را برای مقطع دکتری افزایش می‌دهد.

برای استفاده از خدمت پایگاه امین آرتیکل برای پذیرش بورسیه های تحصیلی، پذیرش فرصت مطالعاتی برای اساتید و دانشجویان دکتری، مشاوره اپلای Apply، ترجمه مدارک رسمی، مشاوره و آموزش نوشتن SOP، مشاوره و آموزش نگارش CV، پرداخت هزینه اپلیکشن فی (Application fee)، مشاوره و نوشتن انگیزه نامه، ترجمه مقالات ISI، پذیرش مقالات ISI و Scopus با رتبه های Q ، پرداخت هزینه ژورنال ها و تحلیل آماری کافی است از طریق ایمیل amin.article@gmail.com و یا شماره تماس و یا ثبت سفارش در سایت اقدام فرمایید. در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان پایگاه با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را ارایه خواهند کرد.

ثبت سفارش آنلاین در موسسه امین آرتیکل

ارتباط با پشتیبانی
ارتباط از طریق واتس اپ