از کدامیک از اساتید توصیه نامه بگیریم؟

از کدامیک از اساتید توصیه نامه یا recommendation بگیریم؟

جز تعداد بسيار بسيار محدودى از اساتيد در دانشگاه هاى ايران، مابقى را كسى در دنيا نميشناسد! پس خيلى به دنبال اساتيدى نباشيد كه “فكر ميكنيد” همه ى دنيا آن ها ميشناسند چون مثلا در كانادا دكترا گرفته اند.

توصيه نامه هايتان را از اساتيدى بگيريد كه شما را به خوبى ميشناسند مثلا یا استاد راهنمای پایان نامه شما بوده اند و یا نمره خوبی در درس ایشان گرفته اید. اگر استادتان نوشتن نامه را به شما واگذار كرد و گفت هرچه شما نوشته ايد را امضا ميكند، حواستان باشد كه اغراق نكنيد! واقعيت را بنويسيد! زيركانه كمى به نكات منفى خود هم اشاره كنيد تا بقيه ى توصيه نامه، واقعى تر و قابل باورتر جلوه كند.

برای استفاده از خدمت پایگاه امین آرتیکل برای پذیرش بورسیه های تحصیلی، پذیرش فرصت مطالعاتی برای اساتید و دانشجویان دکتری، مشاوره اپلای Apply، ترجمه مدارک رسمی، مشاوره و آموزش نوشتن SOP، مشاوره و آموزش نگارش CV، پرداخت هزینه اپلیکشن فی (Application fee)، مشاوره و نوشتن انگیزه نامه، ترجمه مقالات ISI، پذیرش مقالات ISI و Scopus با رتبه های Q ، پرداخت هزینه ژورنال ها و تحلیل آماری کافی است از طریق ایمیل amin.article@gmail.com و یا شماره تماس و یا ثبت سفارش در سایت اقدام فرمایید. در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان پایگاه با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را ارایه خواهند کرد.

ثبت سفارش آنلاین در موسسه امین آرتیکل

ارتباط با پشتیبانی
ارتباط از طریق واتس اپ