لیست مجلات نامعتبر و جعلی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شروع به معرفی مجلات فاقد اعتبار، بلک لیست blacklist و جعلی hijacked نموده است. بطوریکه در آن تاریخ تعداد 2155 مجله تا تاریخ یکم اسفند 1396 مجله نمایه شده در ISI، JCR، پابمد Pubmed و اسکوپوس Scopus و … به عنوان مجلات فاقد اعتبار و یا لیست سیاه و بلک لیست و جعلی معرفی گردید.
بدین ترتیب دانشجویان جهت دفاعیه پایان نامه ها، رساله ها و اعضای هیات علمی محترم وزارت بهداشت جهت ارتقای خود نمی توانند از امتیاز مقالاتی که در این مجلات به چاپ رسیده اند بهره مند شوند. لازم به ذکر است که این فهرست مجلات و ژورنال های نامعتبر وزارت بهداشت دارای تاریخ ورود مجله به لیست سیاه می باشد و مقالاتی که در تاریخ قبل از ورود به چاپ رسیده اند مشکلی جهت امتیاز نخواهند داشت.

همچنین پژوهشگران می توانند به سایت blacklist.research.ac.ir مراجعه نمایند. این سایت قابلیت جستجوی مجله از طریق عنوان مجله و یا ISSN دارد. بنابر اعلام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی لیستی که برای دانلود در اختیار دانشجویان و اساتید قرار گرفته است تمامی مجلات نامعتبر موجود را در بر نمی گیرد و اگر مجله ای در این لیست قرار نداشته باشد، دلیل بر معتبر بودن آن نیست. اما اگر مجله ای در این فهرست قرار داشت الزاما نشان دهنده نامعتبر بودن آن مجله خواهد بود.

پایگاه امین آرتیکل جهت رفاه حال و اطمینان خاطر دانشجویان و اعضای محترم هیات علمی وزارت بهداشت، فهرست نامعتبر مجلات و ژورنال های وزارت بهداشتف درمان و اموزش پزشکی را جهت دانلود در اختیار این عزیزان قرار داده تا بتوانند با خیال آسوده اعتبار نشریه و ژورنال خود را جهت ثابمیت، اکسپت، پذیرش و چاپ مورد بررسی قرار دهند. پایگاه امین آرتیکل تلاش دارد تا همواره به دانشجویان و اساتید جهت پذیرش و چاپ فوری و تضمینی مقالات در مجلات معتبر ISI، پابمد pubmed، Scopus، و سایر نمایه ها یاری رساند و اطلاع رسانی به روز و به موقعی در مورد اعتبار نشریات به محققین داشته باشد تا متقاضیان بتوانند با اعتماد و اطمینان بیشتری از خدمات پایگاه امین ارتیکل بهره ببرند

دانلود فایل PDF لیست مجلات نامعتبر وزارت بهداشت (تاریخ فهرست مجلات نامعتبر و جعلی | بروزرسانی: 1400/10/18 )

دانلود فایل PDF لیست مجلات نامعتبر وزارت بهداشت (تاریخ 1 اسفند 1396)

دانلود فایل اکسل لیست مجلات نامعتبر وزارت بهداشت (تاریخ 1 اسفند 1396)

اگر تمایل به استفاده از خدمات تخصصی گروه پژوهشی امین آرتیکل دارید، کافی است سفارش خود را ثبت نمایید یا با شماره موسسه در ساعات اداری تماس بگیرید و یا با ایمیل amin.article@gmail.com در ارتباط باشید

ثبت سفارش آنلاین در موسسه امین آرتیکل