چکیده تصویری یا Graphical Abstract

برخی از مجلات و ژورنال ها مخصوصا مجلات و ژورنال های الزویر Science direct و یا ژورنال های پابمد و پزشکی زمان ثابمیت مقاله از نویسندگان مقاله درخواست می کنند که نتیجه کار خود را در قالب تصویر و در قالب فایلی به نام چکیده گرافیگی Graphical Abstract ارایه دهند. این بخش به آموزش کشیدن چکیده تصویری و برخی نمونه های چکیده تصویری اختصاص دارد.

چکیده گرافیکی باید به صورت خلاصه، موجز و تصویری و بصری از یافته ها و نتایج اصلی مقاله به تصویر کشیده شود. چکیده تصویری به گونه ای باید به تصویر کشیده شود تا خواننده به راحتی قبل از خواندن مقاله پیام اصلی مقاله و نوشته مقاله علمی را متوجه بشود. بنابراین نویسندگان مقالات برای چاپ مقاله خود در این دسته از مجلات ISI و علمی و پژوهشی باید نتایج و روند تحقیق و پژوهش خود را در قالب یک گراف و یا فلوچارت به صورت تصویری و قابل درک برای خوانندگان مقاله ISI ارایه نمایند.

چکیده گرافیکی Graphical Abstract در زمان جستجوی مقالات در پایگاه مجلات و آرشیو مجله نمایش بصورت آنلاین نشان داده می شود اما در فایل PDF مقاله و یا در نسخه چاپی قرار نخواهد گرفت.

نمونه چکیده گرافیکی در مجلات الزویر

نمونه چکیده گرافیکی

نمونه چکیده تصویری Graphical Abstract

نمونه چکیده تصویری یا Graphical Abstract

نمونه سوم چکیده تصویری

چکیده تصویری 3

اگر تمایل به استفاده از خدمات تخصصی گروه پژوهشی امین آرتیکل برای ترجمه و پذیرش مقالات ISI و برگزاری کارگاه های تخصصی مقاله نویسی ISI توسط اساتید به نام و مشهور و دارای H-index های بالا 15 باشید، کافی است سفارش خود را ثبت نمایید یا با شماره موسسه در ساعات اداری تماس بگیرید و یا با ایمیل amin.article@gmail.com در ارتباط باشید

ثبت سفارش آنلاین در موسسه امین آرتیکل