چرا امین آرتیکل AminArticle

گروه علمی امین آرتیکل (AminArticle.com) با هدف ارائه خدمات در زمینه پذیرش و چاپ تضمینی مقالات ISI، Scopus، Pubmed، ISC ، استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی مقالات پایان نامه ها، سمینارها، مقالات و تحلیل آماری پایان نامه ها و پروژه های صنعتی در سال 1390 تاسیس شده است. همچنین تاکنون بیش از 200 مقاله علمی که توسط متقاضیان و دانشجویان نگارش شده بوند، توسط این موسسه ترجمه شده و در مجلات معتبر به چاپ رسیده اند.

امروزه پذیرش و چاپ مقالات پژوهشی در مجلات معتبر یکی از موارد ضروری برای دانشجویان جهت ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی داخل و خارج کشور و اساتید جهت ارتقا رتبه علمی به شمار می آید. انتشار مقالات پژوهشی متعدد در مجلات و عنوان آنها نشان دهنده ی میزان علاقه دانشجو به فعالیت های پژوهشی و جدیت وی در انجام کارهای تحقیقاتی می باشد. یکی از الزامات اساسی در مصاحبه های دکتری داخل کشور و apply در دانشگاه های خارج کشور، چاپ مقالات پژوهشی است و دانشجویانی که دارای این مهم می باشند از شانس بیشتری جهت قبولی در مقاطع دکتری برخوردار هستند. راهنمایی پذیرش و چاپ مقالات در مجلات معتبرمربوط به هر رشته از خدمات ارائه شده در موسسه امین می باشد.
این گروه علمی مجموعه اطلاعات متنوعی را در زمینه های مجلات معتبر و مجلات فاقد اعتبار و جعلی، ارتقای رزومه جهت قبولی در مقطع دکتری داخل کشور و خارج از کشور، نرم افزارهای مرتبط با رشته های علوم انسانی و فنی و مهندسی با هدف کمک به دانشجویان و اساتید ارائه می کند.
همچنین اساتید همکار گروه علمی امین آرتیکل (AminArticle.com) دارای تجربیات بی نظیری هستند که متقاضیان مربوطه می توانند از این تجربیات (در زمان اندکی بدست نیامده) بهره گرفته و با کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن مسیر مربوطه را طی نمایند و رزومه علمی خود را ارتقا دهند.

جهت ارتباط با پایگاه پژوهشی امین آرتیکل می توانید با شماره  02166127141 در ساعات اداری و روزهای غیر تعطیل تماس گرفته، و یا در قسمت ثبت سفارش سایت، درخواست خود را مطرح کنید و یا درخواست خود را به ایمیل amin.article@gmail.com ارسال فرمایید. پس از بررسی درخواست توسط اساتید پاسخ شما در اسرع وقت به شما ارسال خواهد شد. خواهشمند است در ارتباط ایمیلی شماره تماس خود را حتما ذکر بفرمایید.

ثبت سفارش آنلاین در موسسه امین آرتیکل